taktowanie Belkayate wskaźnik

Witam wszystkich, więc dzisiaj mam nową strategię, że pracuję na tym mam ukończone. Jest to strategia, która I zostały szczypanie od dłuższego czasu i jest dość proste (dla mnie). I rozwinął tę strategię z innymi strategiami Znalazłem całego internetu. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to rozwijać swoją własną strategię, bo wtedy zrozumiesz wszystko o nim w przód iw tył. Jest to bardzo proste do zrobienia wyszukiwania Google http://www.opcjeonline.com/opteck/ dla tysiącach strategii, które mogą być mylące i czasochłonne próbuje dowiedzieć się, nie zrozumcie mnie źle, to nic wielkiego się próbować nowych rzeczy, trzeba szukać, aby znaleźć to, co chcesz, ale DON ‚T spędzają cały swój czas tylko próbuje inną strategię po strategii, bo nigdy nie będzie dobry w jednej w szczególności jeśli skakać zbyt wiele. Jeśli istnieje strategia lub fragment strategii, które lubisz i jest łatwa do zrozumienia, zapoznanie się z nią.

W każdym razie doszedłem do decyzji o tym, co strategia tutaj będę trzymać się i wypróbować, i jak zawsze cena akcji jest mój numer jeden priorytet. Moja strategia polega na PA, 1 średniej ruchomej, a wskaźnik rozrządu Belkayate, całkiem proste prawda?

Mój pomysł tej strategii jest następujący: zacznę szukać obszarów wsparcia i oporu, a potem patrzę na ceny zaryzykować od IZ (trochę jak strategii gumką) Jeżeli cena ma ostry odejście, zaczynam uważać na odwrócenie świecy. Jeśli jest odwrócenie Świeca formowania, ja wtedy spojrzeć na wskaźnik rozrządu Belkayate i zobacz czy świeca jest przeszłość poziomie 8. Super link Jeśli jest to obok poziomu 8, będę nawiązać połączenie lub umieścić odpowiednio. W zależności od tego jak daleko jest od cen MA, wybiorę 10 min lub 30 min expiries expiries. Kierunek trendu również odgrywa rolę, postaram się umieścić większość transakcji w kierunku trendu, ale jeśli nie jest to bardzo dobry setup inaczej, będę ją podjąć.

Więc podsumowanie: Poszukaj wsparcia / oporu, Cena odejść od MA, poszukaj odwrócenia świecy, poziom Timing Belkayate ostatnich 8 poziomu. Idź do sklepu Jeżeli spełnione są wszystkie wymagania, miejsce handlu. Wróciłem na wykresie, aby zobaczyć, jak ta strategia będzie działać w przeszłości (wiem powrotem testowanie ma swoje granice) i wygląda na to, że to działa ładnie. To nie wytwarza wiele sygnałów, ale te, które robią są dość duże zwycięzców. Będę testował tę strategię tylko od teraz, aby zobaczyć, jak to zrobić.

Dziś zrobiłem jeden handlu używając mojego strategię, to nie produkuje mnóstwo transakcji, ale zwykle są one wiarygodne.Cena została zanurzając z powrotem w dół do ostatniego poziomu wsparcia (linia na wykresie) i zauważyłem cena zanotował gwałtowny ruch z IZ, a potem spojrzał na odwrócenie świecy, a następnie Doji uformowane, a knot wskaźnika rozrządu Belkayate było obok poziomie 8. Wszystkie te oznaczenia były zielone i zasygnalizował handlu dla mnie. Było ITM. Obrót nie był duży zwycięzca, bo mam w handlu trochę za wcześnie. Wybrałem 10 min wygaśnięcia, ale to było prawie nie na tyle długo, aby zobaczyć cenę ruch w górę. Ja wciąż szczypanie moje godziny wejścia, ale jestem coraz lepiej wierzę. Mam nadzieję, że wszyscy cieszą się te posty! Daj mi znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania.