Radzenie sobie z brokerami

Opcje binarne handlu jest legalne w Niemczech, w przeciwieństwie do niektórych krajów, takich jak Włochy , które postrzegają je jako formę hazardu zamiast handlu.

Niemieccy inwestorzy mogą handlować ich http://www.opcjeonline.com/ zasobów za pomocą opcji binarnych, a firmy na terenie Niemiec mogą także oferować usługi binarnych opcji. Obecnie nie istnieją żadne szczególne przepisy w kraju o jego zakresów i ograniczeń.Inwestorzy mogą wpłacać i handel jak chcą, i radzić sobie z dowolnego brokera chcą.

Radzenie sobie z brokerami

Chociaż istnieją obecnie żadne przepisy regulujące handel opcji binarnych w Niemczech, to nie znaczy, inwestorzy powinni ufać nikomu, który oferuje opcje binarne usługi. Podobnie jak innych miejsc, które oferują obrotu finansowego, bezpieczeństwo musi być priorytetem numer jeden.

Przed czynienia z witryną, inwestorzy powinni sprawdzić, czy dana strona finansowa jest legalne i licencjonowane. Na BinaryOptions.net klienci otrzymują listę maklerów, które są bezpieczne do czynienia. W Niemczech, inwestorzy mogą to ciekawe skontaktować się z Federalnego Urzędu Nadzoru Finansowego – organ regulacyjny monetarną kraju – czy pośrednik posiada licencję.

Niemcy będą realizować swoje własne prawa na opcjach binarnych?

Mamy nadzieję, że tak. Teraz tylko USA, Wielka Brytania, Malta i Cypr mają przepisy dotyczące opcje binarne. Niemieckich przedsiębiorców, którzy korzystają Kliknij Informacje z opcji binarnych należy zwrócić szczególną uwagę na zasady poszczególnych brokerów, zwłaszcza z opcji, które wygasają z samą ceną wykonania, a przy obliczaniu cen ważności. Jeśli Niemcy będą miały przepisy dotyczące opcji binarnych, przepisy mogą być scentralizowane i większą przejrzystość.

Opcje binarne handlu nie wymaga dużo kapitału od inwestorów. Zmienność jest przyjacielem przedsiębiorcy w tego rodzaju handlu, bezpośrednio do testu ponieważ ruchy cen oznacza zyski. Złoto, metali szlachetnych, który jest powszechnie używany jako zabezpieczenie przed awarią finansowego , jest dobre dla opcji binarnych, ponieważ jest bardzo niestabilna. Jedno spojrzenie na ruchy cen cennego żółtego metalu w tygodniowych wykresów, a zobaczysz dlaczego tutaj to popularny składnik stosowany w handlu opcji binarnych.

Nie wiadomo, kiedy Niemcy będą tworzyć prawo dla opcji binarnych. Jest pierwszym krajem, do rozważenia Bitcoin jako waluty rezerwowej i powinno to opcjeonline powiedzieć, jak to jest łagodniejsze, jeśli chodzi o swobodę w inwestowaniu. Mimo to, mając prawo do opcji binarnych byłoby świetne, ponieważ to daje władze niemieckie nadzór regulacyjny w handlu.